Forlik i bane 4-saken

Brumunddal Allianseidrettslag er blitt enige med de tre motpartene i tvisten om bane 4. Dermed slipper en rettsak i lagmannsretten. Her finner du hele pressemeldingen.

PRESSEMELDING

"Forlik om kunstgressbanen på Sveum"

Syntec AS, Dobloug Entreprenør AS, Løvlien Georåd AS og Brumunddal Allianseidrettslag har kommet til enighet i tvisten vedrørende kunstgressbanen på Sveum.

Forliket går i korte trekk ut på at Syntec AS, Dobloug Entreprenør AS og Løvlien Georåd AS i fellesskap besørger at idrettslaget får en ny kunstgressbane i stedet for dagens ødelagte bane. Banen skal stå ferdig sommeren 2010.

Partene er meget godt fornøyd med at saken har funnet sin løsning, og at denne løsningen medfører at fotballmiljøet i Brumunddal vil kunne nyte godt av en ny kunstgressbane."

eZ Publish™ copyright © 1999-2012 eZ Systems AS