Thorkild til NFF!

Thorkild Malm Lillesveen havner på NFFs lag!

Brumunddal Fotballs tidligere leder, Thorkild Malm Lillesveen, er i dag ansatt i Norges Fotballforbund.

26-åringen skal være rådgiver innenfor klubblisens. Det betyr tett oppfølging av landets beste fotballklubber.

Thorkild er utdannet økonom ved Trondheim Økonomiske Høyskole. I tillegg har han en mastergrad i Sport Managment ved Universitet i Stirling i Skottland.

- Drømmejobb! Jeg er veldig fornøyd med at jeg fikk jobben! Nå gleder jeg meg til å begynne 1. juli, sier Thorkild, som har vært gjennom tre ansettelsesrunder før han fikk tilbudet fra NFF.

Thorkild har også vært kaptein på juniorlaget som ble kretsmestere i år 2000. Han spilte i fjor på vårt 4. divisjonslag. De siste månedene har han vært idrettslærer i Oslo.

Thorkild blir brumunddøl nummer to hos NFF på Ullevaal. Erik Helmersen er ansatt i markedsavdelingen.

Brumunddal Fotball ønsker vår tidligere leder lykke til med ny jobb!

eZ Publish™ copyright © 1999-2012 eZ Systems AS